Architektura i planowanie przestrzenne

Architektura i planowanie przestrzenne

Jaki plan miejscowy dla rejonu Parku Ujazdowskiego? - Raport diagnostyczny.

Increase Zwykły Decrease
opublikowano: Paulina Okoń-Górecka, 22 listopada 2017 - 15:21


Od 20 listopada do 18 stycznia 2018 r. trwało formalne zbieranie wniosków do miejscowego planu zagospodarowania przestzrennego rejonu Parku Ujazdowskiego .

  

7 grudnia  (czwartek) 2017 r. o godz. 18:00, w Zespole Szkół nr 23 przy ul. Górnośląskiej 31 odbyło się spotkanie informacyjne, podczas którego mieszkańcy dowiedzieli się na temat planowanych dzialań konsultacyjnych dotyczących roznych etapów sporządzania planu, otrzymali informacje dotyczące samej procedury planistycznej dla opracowywanego planu a takze mogli zapoznac się z zespołem specjalistów i autorów raportu diagnostycznego porzadkujacego wiedze dotyczacą wcześniej prowadzonych konsultacji, badań i ekspertyz związanych z terenem Jazdowa oraz połączonego z elementami diagnozy funcjonowania i obecnego uzytkowania.


Raport diagnostyczny, wraz z wiedzą z pierwszego etapu konsultacji, posłuży planistom jako źródło wiedzy o planowanym terenie. Powstał on na zlecenie Biura Architektury i Planowania Przestrzennego. Jest efektem badania przeprowadzonego pomiędzy 4 grudnia 2017 a 29 stycznia 2018 r.

 

Zaporaszamy do lektury.