Nowe Plany Warszawy! Jakie? Zobaczcie sami!

opublikowano: zhyrcza, 9 lipca 2020 - 16:33

Kolejny numer Magazynu Architekta Miasta. Plany Warszawy dostępny online!

Plany Warszawy

A w nim o ważnych dla architektonicznego życia Warszawy projektach, konkursach, realizacjach i wydarzeniach z 2019 i początku 2020. Wspominamy to co za nami, ale nie zapominamy o przyszłości. W najnowszym numerze przegląd inwestycji z placu budowy przed PKiN, wizualizacje zwycięskich koncepcji konkursowych, w tym budynku z mieszkaniami miejskimi w Rembertowie czy nowej odsłony stadionu piłkarskiego i obiektów KS Polonia. Oddajemy głos architektkom i architektom – rozmawiamy o nowych, lepszych wytycznych w projektowaniu szkół, odpowiedzialności branży projektowej w walce o klimat a także o tym, jak bieżąca pandemia wpłynęła na ich pracę.

Pierwszy numer Planów Warszawy wypuściliśmy na początku 2019, wprowadzając – mamy nadzieję – godne zastępstwo „Krajobrazu Warszawy” wydawanego od 1994 roku.

Zachęcamy do czytania!

Publikację można bezpłatnie pobrać lub przejrzeć w trybie online na issuu.com/pawilon_zodiak

1. Plany Warszawy Magazyn Architekta Miasta Nr 2 2019_2020
(plik: Plany Warszawy Magazyn Architekta Miasta _Nr 2_2019_2020.pdf, rozmiar pliku: 55.94 MB)