Publiczna prezentacja rezultatów warsztatów urbanistyczno-projektowych...

3 czerwca 2015
Publiczna prezentacja rezultatów warsztatów urbanistyczno-projektowych dotyczących zagospodarowania przestrzeni wokół Placu Grunwaldzkiego na Żoliborzu

Zaproszenie

W imieniu  Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich zapraszam na publiczną prezentację rezultatów warsztatów urbanistyczno-projektowych dotyczących zagospodarowania przestrzeni wokół Placu Grunwaldzkiego na Żoliborzu, która będzie miała miejsce

15 czerwca br. o godz. 17.00 w Forcie Sokolnickiego.

Warsztaty przygotowane były przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich, na zlecenie Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.

Rozwiązania i wnioski wypracowane podczas nich, zostaną wykorzystane przy opracowywaniu miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego tego rejonu.

Prace zakwalifikowanych pięciu zespołów projektowych zostaną zaprezentowane w formie wystawy i prezentacji autorskiej, po której odbędzie się dyskusja, z udziałem przedstawicieli władz Miasta, Dzielnicy Żoliborza, architektów oraz mieszkańców, na temat przyszłości urbanistycznej okolic Placu Grunwaldzkiego.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym spotkaniu.

Koordynator Warsztatów

arch. Janina Trepczyńska - Grynberg