Szkoła inna niż wszystkie – debata publiczna

opublikowano: Tomasz Pniewski, 3 listopada 2017 - 09:12, Tomasz Pniewski

We wtorek, 7 listopada o godzinie 18.00, w Urzędzie Dzielnicy Ursynów w sali im. J.U. Niemcewicza (I piętro) odbędzie się dyskusja po konkursie na koncepcję architektoniczną szkoły podstawowej i przedszkola przy ul. Zaruby na Ursynowie.

W debacie z udziałem laureatów konkursu udział wezmą: Marlena Happach – architekt miasta i dyrektor Biura Architektury i Planowania Przestrzennego, Robert Kempa – burmistrz Dzielnicy Ursynów, Joanna Gospodarczyk – dyrektor Biura Edukacji, Agata Łuczyńska – prezes Fundacji „Szkoła z Klasą” oraz przedstawiciele sądu konkursowego

Konkurs zorganizowało Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego wspólnie z Dzielnicą Ursynów.

Wszystkie nadesłane na konkurs prace można oglądać do 8 listopada na wystawie w Urzędzie Dzielnicy Ursynów przy al. KEN 61.

Nagrody w konkursie na opracowanie koncepcji architektonicznej zespołu budynków kompleksu oświatowego przedszkolno-szkolnego przy ul. Zaruby otrzymali:

I nagroda (40 tys. zł) – Maciej Siuda Pracownia Projektowa OOA z Warszawy;

II nagroda (20 tys. zł) – M.O.C. Architekci Sp. z o.o. Sp.k. z Katowic;