null

Dialog o inwestycji przy ul. Szeligowskiej

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Nowe osiedle na Bemowie może powstać w rejonie ulicy Szeligowskiej 83. Firma Profbud dopiero planuje jego budowę. Wcześniej zorganizuje dialog o planowanej inwestycji.

Profbud zamierza zbudować nowe osiedle na Chrzanowie w oparciu o zapisy specustawy mieszkaniowej. Na tym etapie firma deweloperska chce poznać opinie mieszkanek i mieszkańców, sąsiadów, organizacji społecznych i ruchów miejskich. Dlatego przygotowuje dialog o inwestycji. Zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do udziału w konsultacjach.

 

 

Pierwsze spotkanie odbędzie się online na platformie ZOOM w czwartek 8 grudnia o godzinie 17.30. Aby skorzystać z tej opcji, należy napisać na dialog@profbud.info. Organizator prześle link do spotkania oraz instrukcję, co należy zrobić, żeby do niego dołączyć. Spotkanie będzie transmitowane na żywo. Dla osób, które chcą tylko obejrzeć transmisję, znajdą link do niego pod tym adresem.

Spotkanie na żywo odbędzie się w czwartek 15 grudnia  o godzinie 17.30 w Punkcie Bibliotecznym przy ul. Batalionów Chłopskich.

Więcej informacji o inwestycji oraz procesie dialogu na stronie.

Prowadzone działania są zgodne z Instrukcją Prezydenta m.st. Warszawy dotyczącą zasad prowadzenia dialogu o inwestycjach, wnioskowanych na podstawie ustawy o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących.