null

Dialog o inwestycji przy ul. Radzymińskiej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
koncepcja nowego osiedla z lotu ptaka
Autor: BBGK Architekci

Spectra Development planuje osiedle wielofunkcyjne na Targówku. Miałoby powstać w ramach specustawy mieszkaniowej na części terenu po dawnych Zakładach Tłuszczowych Kruszwica, pomiędzy ulicami Radzymińską, Gorzykowską i torami PKP.

Spectra Development jest użytkownikiem wieczystym ok. 8,7 ha. Na tym etapie projektowania osiedla chce poznać opinie mieszkanek i mieszkańców, sąsiadów, organizacji społecznych i ruchów miejskich. Dlatego przygotowuje dialog o inwestycji. Zaprasza do udziału w konsultacjach wszystkie zainteresowane osoby. Zapewnia: „wysłuchamy Państwa opinii i sugestii i wraz z ekspertami będziemy poszukiwać najlepszych sposobów uwzględnienia Państwa pomysłów w projekcie”.

Pierwsze spotkanie odbędzie się online na platformie ZOOM 8 czerwca (środa) o godzinie 17.00. Aby skorzystać z tej opcji, należy napisać na dialog@projektradzyminska.pl. Organizator prześle link do spotkania oraz instrukcję, co należy zrobić. Transmisję będzie też można obejrzeć na YouTube.

Spotkanie na żywo odbędzie się 13 czerwca (poniedziałek) o godzinie 17.00 w Teatrze Rampa. Więcej informacji na stronie http://projektradzyminska.pl/dialog

 

Prowadzone działania są zgodne z Instrukcją Prezydenta m.st. Warszawy dot. zasad prowadzenia dialogu o inwestycjach, wnioskowanych na podstawie ustawy o ułatwieniach w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących