Jak będziemy żyć? Jak mieszkać, pracować, wypoczywać…

To tylko niektóre z pytań przyświecających wystawie „Robimy studium! Raport z planowania Warszawy”. Od połowy października znów można ją oglądać w ZODIAKu Warszawskim Pawilonie Architektury.

Wystawa przybliża zagadnienia związane z planowaniem miasta. Dzielimy się na niej wiedzą zebraną podczas pracy nad założeniami do nowego „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego”.

Prezentacja konstytucji przestrzennej naszego miasta podzielona jest na kilka stref. W Zodiaku opowiadamy m.in. o tym czemu za 30 lat Warszawa powiększy się o Katowice, czym jest obwarzanek i jak się ma 15 minut do jakości życia w mieście.

Pierwsza, czerwcowa odsłona wystawy była połączona z konsultacjami społecznymi. Drugiej zaś będą towarzyszyć oprowadzania i warsztaty rodzinne. Śledźcie program na stronie pawilonzodiak.pl i profilu pawilonu na facebooku.

Zodiak czynny jest od 14.10:

• czwartek i piątek w godz. 15-19
  • sobota i niedziela w godz. 12-19.

Wstęp wolny.