null

Jakie nowe Studium dla Warszawy? Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla Wawra

Drukuj link otwiera się w nowej karcie

Przedstawiamy do konsultacji społecznych projekt Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta stołecznego Warszawy. To wizja dla całego miasta. Określi, gdzie budować mieszkania, jak łączyć je z miejscami pracy i rekreacji, gdzie sadzić zieleń i jak rozwijać komunikację. Tworząc nową konstytucję przestrzenną Warszawy, już dwukrotnie rozmawialiśmy z mieszkańcami. Zbieraliśmy wnioski do projektu Studium i opinie do jego założeń. Teraz czas na dyskusję o projekcie.

Nowe Studium wpłynie na przyszłość Wawra. Chcesz poznać wizję dla Twojej dzielnicy, porozmawiać o projekcie z jego autorami, masz pytania? 

Porozmawiajmy na spotkaniu informacyjnym online dla Wawra – 5 czerwca (poniedziałek) o 18: 

  • Na YouTube – możesz oglądać spotkanie i dyskutować na czacie 

 

 

  • na platformie ZOOM – możesz zabrać głos w dyskusji z fonią i wizją. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, napisz na wawerspotkanie@um.warszawa.pl Link do spotkania oraz instrukcję prześlemy Ci w mailu zwrotnym. 

Sprawdź wcześniej, jak działa ZOOM, zrób test na https://zoom.us/test, żeby nic Cię nie zaskoczyło i żeby uczestnictwo w spotkaniu przebiegało bez żadnych niespodzianek. 

Spotkanie ma charakter informacyjny, w czasie jego trwania nie będzie można składać uwag formalnych. 

Spotkanie informacyjne to wstęp do konsultacji. Film ze spotkania będzie dostępny przez cały okres ich trwania.  

Więcej informacji o konsultacjach Studium 

Załączniki: