null

Obsługa mieszkańców w Biurze Geodezji i Katastru Urzędu m.st. Warszawy

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Znów możliwe są osobiste wizyty w Biurze Geodezji i Katastru Urzędu m.st. Warszawy.

Obsługa Interesantów we wszystkich sprawach realizowanych przez Biuro Geodezji i Katastru odbywa się przy stanowiskach ds. bezpośredniej obsługi (czas oczekiwania zależny od ilości interesantów). Istnieje możliwość wcześniejszego umówienia wizyty: telefonicznie (224431600, 224431601) lub przez system rezerwacji internetowych (np. poprzez przycisk poniżej). Pisma i wnioski składać można w punkcie podawczym znajdującym się przy wejściu głównym do siedziby Biura Geodezji i Katastru (za potwierdzeniem wpływu).
Przypominamy, że w trakcie osobistych wizyt w Urzędzie, wciąż obowiązują środki ostrożności wynikające z konieczności zapewnienia bezpieczeństwa i wypełnienia wytycznych sanitarnych, takich jak: ograniczanie liczby klientów przebywających w siedzibie urzędu, obowiązek dezynfekcji rąk, zakrywania ust i nosa.

Obsługa interesantów w Biurze Geodezji i Katastru Urzędy m.st. Warszawy przy ul. Sandomierskiej 12 odbywa się w dni robocze od godz. 8:00 do godz. 16:00.

Złożenie wniosków odbywa się poprzez:

  1. Osobistą wizytę w Biurze Geodezji i Katastru lub Wydziale Obsługi Mieszkańców w Dzielnicy. Istnieje możliwość rezerwacji wizyty online;
  2. Portal Interesanta – elektronicznie z wykorzystaniem Profilu Zaufanego;
  3. ePUAP – elektronicznie z wykorzystaniem jednej z dostępnych form autoryzacji wniosku.

Zachęcamy o korzystania z tych form kontaktu z Urzędem.