null

Plan miejscowy – ul. Ciszewskiego (Ursynów)

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Rozpoczęły się prace nad projektem Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego po północnej stronie ulicy Ciszewskiego. Plan miejscowy, który jest scenariuszem rozwoju dla tego terenu, będzie określał:
 • co można, a czego nie będzie można tu zbudować,
 • jaki charakter będzie miała zabudowa i przestrzeń.

Celem konsultacji jest zebranie wiedzy mieszkańców na temat obszaru objętego planem – co jest dla nich ważne i wymaga zachowania, a jakie obszary mogłyby się zmienić. Zanim jednak mieszkańcy i projektanci spojrzą w przyszłość, ważne jest zrozumienie aktualnych uwarunkowań i historii powstania tego fragmentu Ursynowa Północnego. W tym celu powstał informator „Plan miejscowy. O co tu chodzi?”, który mieszkańcy znajdą w swoich skrzynkach pocztowych, a na warsztatach konsultacyjnych przedstawiona zostanie prezentacja architekta i varsavianisty – Grzegorza Miki o historii tego fragmentu Ursynowa Północnego. 

 

Konsultacje społeczne trwają do 18 marca 2016 r.

Jak można wziąć udział w konsultacjach: 

 • Przyjdź na jedno z dwóch spotkań warsztatowych: 
  25 lutego (czwartek), w godz. 17:30-20:30 LUB 
  5 marca (sobota), w godz. 11:00-14:00. 
  Warsztaty odbędą się w Urzędzie Dzielnicy Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej 61
 • Wypełnij ANKIETĘ on-line / niestety ankiety nie można wypełniać na urządzeniach mobilnych 
 • Złóż wniosek do sporządzanego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – można to zrobić do 18 marca 2016 r. na piśmie, za pośrednictwem poczty lub osobiście w Biurze Architektury i Zagospodarowania Przestrzennego Urzędu m.st. Warszawy, ul. Marszałkowska 77/79, 00-683 Warszawa.