null

Robimy warsztaty! dla dzieci w Zodiaku

Drukuj otwiera się w nowej karcie
27.11.2021 12:00 - 27.11.2021 13:30
Zodiak Warszawski Pawilon Architektury, Pasaż Stefana Wiecheckiego Wiecha 4, 00-017 Warszawa
plansza z nazwa i terminem warsztatów

Przy okazji drugiego przedstawienia wystawy "Robimy Studium! Raporty z planowania Warszawy" zapraszamy dzieciaki w wieku 7-10 lat na jesienne warsztaty!

Warsztaty odbędą się w Zodiaku, przy Pasażu Wiecha 4. Wszystkie materiały zapewnia organizator. Spotkamy się trzy razy, na każde z warsztatów obowiązują osobne zapisy:
https://app.evenea.pl/event/robimywarsztaty/

Widzimy się w dniach:

  • 30 października, godz. 12: Gdzie jest moje gwiezdne niebo?
  • 20 listopada, godz. 12;
  • 27 listopada, godz. 12.

Opis znajdziecie poniżej. Tematy następnych warsztatów zdradzimy niebawem!


30 października: Gdzie jest moje gwiezdne niebo?

Zanieczyszczenia - słowo, z którym każdy z nas spotyka się niestety nie od dziś. Walczymy ze smogiem, z jego brzydkim zapachem i substancjami, które unoszą się w powietrzu. Ale czy zanieczyszczenia są wyczuwalne tylko w powietrzu? Czy możemy je zobaczyć? A może… możemy je także usłyszeć? Porozmawiamy o tym, jakim mieczem najlepiej walczyć ze smogiem, w czym szmer rzeki jest lepszy od szumu samochodów oraz dlaczego rozświetlone latarniami ulice nie pozwalają nam smacznie chrapać pod kołdrą. Wspólnie zastanowimy się co możemy zrobić, aby mieszkanie w mieście nie było uciążliwe. Następnie, używając pudełek, farb i... wyobraźni, stworzymy gwiaździste niebo. Niebo, które wcale nie będzie do wynajęcia, tylko zupełnie prywatne!

Więcej o wystawie "Robimy Studium! Raporty z planowania Warszawy" znajdziecie na stronie internetowej Zodiaku: https://www.pawilonzodiak.pl/

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.